Lempučių palyginimas

Pasirinkite pirmą lemputę
  Pasirinkite antrą lemputę

   Renkantis LED lemputes arba LED juostas elektroninėse parduotuvėse, labai sunku suprasti, kaip jos iš tikrųjų šviečia, remiantis vien tik parametrais : gali skirtis švytėjimo stipris, atspalvis ir kryptis. Papildomų sunkumų renkantis LED lemputę atsiranda norint pakeisti įprastą kaitrinę lemputę šiuolaikine šviesos diodine. Nurodytas ant pakuotės galingumo atitikmuo labai sąlygiškas ir realus švytėjimo stipris gali skirtis nuo nurodyto.


   Norėdami palengvinti Jūms pasirinkimo procesą, mes sukūrėme galeriją, kurioje galėsite palyginti įvairių lempučių bei LED juostų švytėjimą. Tarp parduodamų LED lempučių ir LED juostų Jūs rasite įprastas kaitrines, halogenines bei CLF lemputes, kurias galėsite palyginti.

   Visos nuotraukos yra darytos esant vienodiems fotoaparato nustatymams. Turėkite omenyje, kad tiek lemputės švytėjimo atspalvis, tiek stipris yra skirtingai atvaizduojami skirtinguose monitoriuose. Nepaisant šio dalyko, palyginus galerijoje vieną lemputę su kita, atspalvių ir šviesos srauto skirtumai bus perduoti nepriklausomai nuo monitoriaus.

   Dar vienas ypatumas yra susijęs su lempučių atvaizdavimu nuotraukoje. Silpnesnės lemputės, tokios kaip 4W 250lm, nuotraukose atrodo silpnai šviečiančios. Toks efektas atsiranda dėl to, kad skirtingai nuo žmogaus akies vyzdžio, fotoaparato užraktas, esant fiksuotiems parametrams, nereguliuoja patenkančio į jį šviesos kiekio. Būtent todėl silpnesnės lemputės šviesa nuotraukose atrodo bluki. Tačiau toks fotografavimo metodas tiksliai parodo švytėjimo lygio skirtumus tarp skirtingų lempučių.

   LED juostų nuotraukose ilgis yra 0,4 m. T.y. šviesos srautas ir galingumas sudaro tik 40% 1 m juostos srauto. Pavyzdžiui, jeigu pasirinksite juostą, kurios galingumas yra 9,6W/m, nuotraukoje esantis juostos galingumas bus lygus 3,84 W. Taipogi LED juostos profilis yra be šviesą išsklaidančio dangtelio, kuris sugeria dalį šviesos srauto.